Profesjonalny trener wewnętrzny

Autor programu: 

Adrianna Zbińska

Trener i praktyk, saurdologopeda, logopeda. Ma na swoim koncie wiele publikacji branżowych poświęconych zagadnieniom pracy menedżera i trenera. Prezes Zarządu Agencji SEDNO. Specjalizuje się w szkoleniach umiejętności komunikacyjnych, wystąpień publicznych, menedżerskich i trenerskich.

Szacowana liczba dni szkoleniowych: 
2
Krótko o szkoleniu: 

Współczesny świat szkoleń wymaga od trenera kompetencji i profesjonalizmu na najwyższym poziomie. Szkolenie dedykowane jest dla trenerów, którzy chcą rozwinąć umiejętności pozwalające im tworzyć i prowadzić unikatowe szkolenia w warsztatowej formie, jednocześnie efektywne dla uczestników.

Korzyści ze szkolenia: 

1. Znajomość narzędzi i metod w zakresie projektowania efektywnych form szkoleniowych wraz z przygotowywaniem materiałów i innych pomocy szkoleniowych.
2. Uczestnik będzie potrafił projektować nowe ćwiczenia, tworzyć nowe przykłady.
3. Znajomość skutecznego radzenia sobie w trudnych sytuacjach szkoleniowych.
4. Poznanie sposobów budowania autorytet na szkoleniu
5. Poznanie sposobów samodzielnego rozwoju kreatywności, która niezbędna jest w codziennej pracy trenera.
6. Otrzyma informację zwrotną po treningu kamerą..

Umiejętności, jakie nabędą uczestnicy: 

1. Uczestnicy dowiedzą się o wykorzystywanych w szkoleniach metodach i technikach treningowych, będą umieli je stosować, a także dowiedzą się jaką mają skuteczność w uczeniu dorosłych (wiedza, postawy, umiejętności).
2. Uczestnicy nauczą się konstruować program szkolenia z wykorzystaniem różnych metod szkoleniowych, dostosowanych do pracy trenera wewnętrznego.
3. Przećwiczą wybrane sposoby radzenia sobie w trudnych sytuacjach szkoleniowych
4. Dowiedzą się skąd czerpać pomysły na nowe ćwiczenia oraz będą mieli możliwość zaprojektować nowe ćwiczenia podczas zajęć.

O szkoleniu

Metody szkoleniowe wykorzystywane w tym projekcie

Analiza przypadku (Case Study)
Burza mózgów
Ćwiczenia indywidualne, zadania
Demonstracje i pokazy
Dyskusja
Praca w małych grupach
Pytania i odpowiedzi
Testy
Wykład z prezentacją

Zapisy tradycyjne

Dla wszystkich Państwa, którzy preferują tradycyjne metody zapisu na szkolenie, poniżej udostępniamy odnośniki do pobrania dokumentów Zgłoszenia na szkolenie w kilku najpopularniejszych formatach plików. Prosimy o pobranie odpowiadającego Państwu pliku, jego zapisanie, wydrukowanie (lub wypełnienie i wydrukowanie) a następnie przekazanie podpisanego zgłoszenia do nas na adres wskazany w formularzu lub faks (76) 722-88-34. W razie wątpliwości prosimy o kontakt tel. (76) 722-88-33.

Zgłoszenie w formacie
MS Word 2007 + (DOCX)
Zgłoszenie w formacie
MS Word 97 (DOC)
Zgłoszenie w formacie
Adobe Acrobat (PDF)
Formularz zapisu w docx Formularz zapisu w docx Formularz zapisu w docx